ĪSĀ VERSIJA

 

Uzņēmumā SIA KV Fitness mēs privātumu uztveram nopietni.

Mūsu apstrādājamo personas datu loks (kategorijas) ir atkarīgs no tā, kā Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus. Mēs izmantojam Jūsu personas datus savu tiešsaistes pakalpojumu nodrošināšanai saskaņā ar Jūsu vēlmēm, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumus, sazinātos ar Jums par tām precēm un pakalpojumiem, kuri varētu Jūs interesēt, piedāvātu balvu izlozes, spēles un konkursus vai sniegtu atbilstošus administratīvos pakalpojumus. Visu personas datu apstrāde notiek atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem par datu aizsardzību.

Mēs atklājam Jūsu personas datus tikai tām trešajām pusēm, kuras palīdz mums nodrošināt Jums pakalpojumu sniegšanu , un, ja esat sniedzis mums tiešu atļauju – mūsu saistītajiem uzņēmumiem klientu attiecību pārvaldības, analīzes un mārketinga nolūkā.

Ar Jūsu piekrišanu mēs arī izmantojam sīkfailus mārketinga, sniegto pakalpojumu darbības uzlabošanas un statistikas nolūkos.

Mēs piedāvājam Jums kā mūsu augstu vērtētam klientam dažādus veidus, kā kontrolēt savu personas datu lietošanu. Piemēram, ja vēlaties atjaunināt savus „Sīkfailu iestatījumus”, noklikšķiniet uz Sīkfailu lietošanas rīka, kas atrodas mūsu Vietnes apakšējā labajā stūrī.

Turklāt, ja Jums ir izveidots profils (vietnē vai mobilajā lietotnē), Jūs varat mainīt savu privātuma politiku sazinoties ar mūs darbinieku rakstot uz epastu vai zvanot: http://massageriga.com/kontakti

 

 

PAPLAŠINĀTĀ VERSIJA

 

Mūsu privātuma principi

Mēs uztveram Jūsu privātumu nopietni. Zemāk Jūs varat iepazīties ar pieciem mūsu privātumu saistītiem solījumiem Jums.

 1. Mēs VIENMĒR nodrošināsim Jūsu personas datu izmantošanu atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem par datu aizsardzību.
 2. Mēs VIENMĒR nodrošināsim Jums pārredzamību par to, kā mēs izmantojam Jūsu personas datus. Mēs tostarp informēsim Jūs par mūsu apkopoto informāciju, par mūsu darbībām ar šo informāciju, personām, kurām mēs šo informāciju atklāsim un ar kurām Jums jāsazinās, ja Jums rodas kādas šaubas.
 3. Mēs VIENMĒR nodrošināsim Jums vienkāršas iespējas, kā pateikt „STOP”, ja vairs nebūsiet apmierināts ar mūsu mārketinga sūtījumiem.
 4. Mēs VIENMĒR veiksim visus pamatotos pasākumus Jūsu personas datu aizsardzībai un nodrošināsim, lai šiem datiem nevarētu piekļūt nepilnvarotas personas.
 5. Mēs VIENMĒR bez nepamatotas kavēšanās atbildēsim uz visiem jautājumiem par Jūsu personas datu apstrādi.

 

Mūsu Privātuma politika

Mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu tiesības uz privātumu un nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību.

Šajā Privātuma politikā ir paskaidroti visu mūsu apkopoto personas datu veidi, kā arī šo datu apstrādes un aizsardzības principi saistībā ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Tas attiecas uz informāciju, kas apkopota bezsaistē mūsu veikalos vai ar klientu apkalpošanas daļas starpniecību, un informāciju, kas iegūta tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnēs, lietotnēs (tostarp mobilajās lietotnēs) un trešo pušu platformās (turpmāk — „Vietnes”).

Šī Privātuma politika attiecas arī uz mūsu mērķtiecīgo saturu, tai skaitā tiešsaistes piedāvājumiem un tādu preču un pakalpojumu reklāmām, ko varat redzēt trešo pušu tīmekļa vietnēs, platformās un lietotnēs (turpmāk — „Trešo pušu vietnes” ), ņemot vērā Jūsu aktivitāti tiešsaistē. Šajās Trešo pušu vietnēs var būt atšķirīga privātuma politika un noteikumi. Mēs mudinām Jūs tos izlasīt pirms šo Trešo pušu vietņu lietošanas.

1
KAS IR ATBILDĪGS PAR TO, KAS NOTIEK AR JŪSU DATIEM?

 

SIA KV Fitness (turpmāk — „mēs”, “mūsu”, “mums”) ir atbildīgs par Jūsu personas datu apstrādi mūsu Vietnēs.


KĀ ES VARU SAZINĀTIES UN UZZINĀT VAIRĀK PAR MANU DATU AIZSARDZĪBU?

 

Ja Jums ir jautājumi par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, Jūs varat sazināties ar mūsu darbiniekiem, nosūtot e-pasta ziņu uz adresi info@massageriga.com vai zvanot uz +37129876513.

3
KAS IR PERSONAS DATI?

 

Personas dati ir informācija, kas var Jūs tieši vai netieši identificēt (turpmāk — „Personas dati”). Parasti tie ietver tādu informāciju kā Jūsu vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs, tomēr šie dati var ietvert arī citu informāciju, piemēram, Jūsu IP adresi, ar iepirkšanos saistītos paradumus, informāciju par veselības, skaistumkopšanas un saimniecības precēm, dzīvesveidu un vēlmēm, piemēram, saistībā ar hobijiem un interesēm. Informācija par veselību tiek dēvēta par „Īpašu personas datu kategoriju”, jo tās sensitivitātes dēļ ir nepieciešama īpaša aizsardzība.

4
KAS NOTIEK, KAD JŪS SNIEDZAT MUMS SAVUS PERSONAS DATUS VAI KAD MĒS KĀDĀ CITĀ VEIDĀ SAŅEMAM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs tieši apkopojam Jūsu Personas datus vairākos veidos, piemēram, kad Jūs sniedzat mums savu informāciju, reģistrējoties kā klients mūsu Vietnē vai kā dalībnieks mūsu Pastāvīgo klientu lojalitātes programmā, reģistrējoties balvu izlozēm, spēlēm vai konkursiem, , saņemot informāciju vai mārketinga sūtījumus, izmantojot mūsu lietotnes, iegādājoties no mums kādu produktu vai pakalpojumu, aizpildot aptaujas anketu, aizpildot skaistumkopšanas diagnostikas testu, iesniedzot komentāru vai pieprasījumu vai sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas daļu.

Kad Jūs sniedzat mums savus Personas datus, mēs apstrādājam tos saskaņā ar šo Privātuma politiku. Ja nevēlaties, lai mēs šādā veidā apstrādājam Jūsu Personas datus, lūdzu, nesniedziet mums savu personīgo informāciju.

Mēs varam saņemt Jūsu Personas datus arī no citiem avotiem, tai skaitā informāciju no tādiem komerciāli pieejamiem avotiem kā publiskas datubāzes un datu apkopojumi, kā arī izmantot trešo pušu sniegtu informāciju. Ja nevēlaties, lai mēs saņemam Jūsu Personas datus no citiem avotiem, lūdzu, tieši norādiet šos avotus savā izvēlnē .

Mēs apstrādājam Jūsu Personas datus ar nolūku sniegt Jums mūsu pakalpojumus, kas izklāstīti zemāk. Noteiktos gadījumos mēs apstrādājam Jūsu Personas datus tikai tad, ja esat sniedzis mums šādu atļauju, piemēram, vairumā gadījumu mēs to darām, apstrādājot Personas datus mārketinga nolūkos, izmantojot sīkfailus vai atrašanās vietas datus un apstrādājot Jūsu sensitīvos Personas datus. Citos gadījumos mēs varam balstīties uz citu Jūsu Personas datu apstrādes juridisko pamatojumu, piemēram, ar Jums noslēgta līguma izpildi vai likumīgās interesēs, piemēram, prettiesisku darbību novēršanas nolūkā.

Ja esat kļuvis par pastāvīgo klientu programmas dalībnieku, mēs secinām— ka vēlaties, lai mēs apstrādājam Jūsu Personas datus mārketinga nolūkos. Jūs vienmēr varat atteikties no mārketinga sūtījumiem, rakstot uz info@massageriga.com vai zvanot uz +37129876513

Kad mēs apstrādājam Jūsu Personas datus, pamatojoties uz tiešu Jūsu sniegto piekrišanu, mēs lūdzam Jūsu piekrišanu tikai šim konkrētajam mērķim. Tāpat mēs lūgsim Jūsu papildu piekrišanu, ja mums būs jāizmanto Jūsu Personas dati kādiem citiem nolūkiem, kuri nav norādīti šajā Privātuma politikā.

Lūdzu, iepazīstieties ar informāciju par mūsu potenciāli apkopoto datu dažādajiem veidiem, to apkopošanas nolūkiem un šīs apstrādes juridisko pamatojumu tabulā, kas ietverta 6. punktā.

5
KAS NOTIEK, JA MŪSU KLIENTS IR BĒRNS?

 

Mūsu Vietnes ir paredzētas pieaugušajiem, tomēr iespējami gadījumi, kad daži klienti, kas ir jaunāki par 13 gadiem, mūsu Vietnēs aplūko vai iegādājas preces. Ja mēs zinām, ka klients ir jaunāks par 13 gadiem, mēs neizmantojam šī klienta Personas datus tirgvedības nolūkiem, ja vien nav saņemta vecāku piekrišana.

Ja vēlaties, lai kāds no vecākiem vai aizbildnis sniedz vecāku piekrišanu mārketinga paziņojumu saņemšanai, palūdziet viņu piezvanīt vai nosūtīt vēstuli, izmantojot mūsu Vietnē norādīto KV Fitness kontaktinformāciju www.massageriga.com/kontakti (tas attiecas tikai uz tiešsaistes profila lietotājiem).

Dažos gadījumos mēs uzskatīsim bērna veiktās darbības par vecāku piekrišanas saņemšanas apliecinājumu. Šādos gadījumos mēs paturam tiesības pieņemt lēmumu, vai nosūtīt bērnam mārketinga sūtījumus pirms atbilstoša vecuma sasniegšanas.

Tomēr ņemiet vērā, ka piekļuve zināmām mūsu Vietņu daļām un/vai tiesības saņemt balvas, paraugus vai cita veida atlīdzību var būt ierobežotas un attiekties tikai uz lietotājiem, kuri ir sasnieguši noteiktu vecumu. Mēs varam izmantot Personas datus vecuma pārbaudēm un noteikt ar vecumu saistītus ierobežojumus.

6
KĀDIEM NOLŪKIEM MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS?

 

6.1 Mēs apstrādājam zemāk norādīto Personas datu kategorijas šādiem nolūkiem:

 • Mūsu Vietņu pārlūkošana
 • Iegāde / piekrišana pakalpojumam
 • Klientu apkalpošanas nodaļa
 • Jūs potenciāli interesējošu preču un pakalpojumu piedāvāšana
 • Konkursi un spēles
 • Iepirkšanās tiešsaistē
 • Pastāvīgo klientu programma
 • Prettiesisku darbību novēršana un atklāšana citi administratīvie pakalpojumi, piemēram, reģistrācija

 

 

6.2 Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas (turpmāk — „Sīkfaili”) ar nolūku uzlabot mūsu produktu pārdošanu un Jūsu pieredzi mūsu Vietnēs, apkopojot datus par to, kā Jūs lietojat mūsu Vietnes. Daži no mūsu lietotajiem Sīkfailiem ir nepieciešami Vietnes pamatfunkciju nodrošināšanai, piemēram, lai varētu droši pieteikties vai atcerēties, kurā pasūtījuma veikšanas posmā esat, tomēr mēs izmantojam arī Sīkfailus, kas mums ļauj analizēt vietnes lietojumu (lai mēs varam analizēt un uzlabot vietnes darbību), un reklāmas Sīkfailus, ko reklāmas uzņēmumi lieto Jūsu interesēm atbilstošu reklāmu nodrošināšanai.

Mēs varam arī pielāgot savas Vietnes un produktus Jūsu interesēm un vajadzībām, apkopojot informāciju par Jūsu ierīci un sasaistot to ar Jūsu Personas datiem, lai varētu jums nodrošināt vislabāko tīmekļa lietošanas pieredzi mūsu Vietnēs.

Google Analytics lietošanai mēs esam izveidojuši pakalpojumu Jūsu IP adreses padarīšanai par anonīmu uzreiz pēc datu saņemšanas Analytics Collection Network https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=en un pirms datu uzglabāšanas un apstrādes. Lai atteiktos no Google Analytics nodrošinātās izsekošanas visās tīmekļa vietnēs, lūdzu, atveriet vietni http://tools.google.com/dlpage/gaoptout..

Jūs varat apskatīt papildinformāciju par mūsu lietotajiem sīkfailiem un mainīt savus iestatījumus Sīfailu lietošanas rīkā mūsu Vietnēs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bez sīkfailiem Jums var nebūt iespējas izmantot visas mūsu Vietņu vai tiešsaistes pakalpojumu funkcijas.

7
AR KO MĒS KOPĪGOJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs kopīgosim Jūsu Personas datus ar šādiem datu apstrādātājiem (t. i., pakalpojumu sniedzējiem, kuri mums palīdz veikt iepriekš norādītos uzdevumus):

 • ar trešajām pusēm, kuras palīdz mums apstrādāt un analizēt Jūsu Personas datus, sniedzot mums informāciju par ar Jūs potenciāli interesējošu preču un pakalpojumu ieteikšanu saskaņā ar iepriekš norādīto 5.1. punktu;
 • ja pasūtīsiet kādu mūsu preci vai pakalpojumu — ar uzticamām trešajām pusēm, kas nodrošinās maksājuma veikšanu un Jūsu pasūtīto preču un pakalpojumu piegādi. Ja vien nesniegsiet mums šādu piekrišanu, šīm uzticamajām trešajām pusēm nebūs tiesību izmantot jūsu Personas datus nekādā citā veidā, un mums būs jāizmanto atbilstoši tehniskie un organizatoriskie līdzekļi Jūsu Personas datu aizsardzībai.

Šiem apstrādātājiem ir jāievēro stingras prasības saskaņā ar attiecināmajiem tiesību aktiem par datu aizsardzību un jārīkojas ar Jūsu Personas datiem tikai mūsu interesēs un atbilstoši noteiktajiem augstajiem IT drošības standartiem.

7.2 Citi saņēmēji

Mēs kopīgojam Jūsu Personas datus ar tālāk norādītajām trešajām pusēm, kas apstrādā Jūsu datus saviem nolūkiem (t. i., šīs trešās puses nav datu apstrādātāji; tās drīzāk izmanto Jūsu Personas datus savās interesēs vai arī Jūsu sniegtās piekrišanas dēļ):

 • tiesībaizsardzības vai citas iestādes, ja mums tas ir jādara saskaņā ar tiesību aktiem, saņemot atbilstošu pieprasījumu par Jūsu Personas datu atklāšanu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekādā gadījumā nekopīgosim Jūsu Personas datus ar sociālo tīklu platformām. Veicot ar apmeklētāju skaita palielināšanu vai atbilstošu klientu atrašanu saistītas darbības tādās sociālo tīklu platformās kā Facebook vai Google, Personas dati pirms pārsūtīšanas vienmēr tiek padarīti anonīmi. Ja nākotnē tiks veiktas kādas izmaiņas un mēs vēlēsimies kopīgot Jūsu Personas datus ar kādu sociālo tīklu platformu, mēs lūgsim Jūsu piekrišanu.

7.3 Jūsu Vietnes lietojuma datu kopīgošana

Ar Jūsu piekrišanu mēs kopīgosim Vietnes lietojuma datus ar uzticamām trešajām pusēm (piem., reklāmdevējiem, reklāmas aģentūrām, reklāmas tīkliem, datu apmaiņas nodrošinātājiem utt.), lai varētu Jums piedāvāt pielāgotu un Jūs interesējošu saturu, pamatojoties uz Jūsu iepriekšējo aktivitāti mūsu Vietnē. Šīs uzticamās trešās puses var iestatīt savus pašu Sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas Jūsu ierīcē ar nolūku nodrošināt pielāgotu saturu un reklāmu, kad Jūs apmeklējat mūsu attiecīgās Vietnes. Lūdzu, skatiet 6.2. sadaļā papildinformāciju par Sīkfailiem un kā atteikties no tiem.

Jūs varat arī apmeklēt vietni www.youronlinechoices.com un izvēlēties, kuri no uzņēmumiem var nodrošināt pielāgotas reklāmas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat tad, ja atteiksieties, Jūs varat saņemt no mums vispārīgu reklāmu, pamatojoties uz Jūsu Vietnes lietojuma informāciju.

8
UZ KURĀM VALSTĪM MĒS PĀRSŪTĀM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Daudzas mūsu uzticamās trešās puses un grupas uzņēmumi atrodas valstīs, kurās nodrošināts atbilstošs datu aizsardzības līmenis, piemēram, Eiropas Ekonomikas zonā (turpmāk — „EEZ”).

Ja mums ir jāpārsūta Jūsu Personas dati kādai uzticamai trešajai pusei vai grupas uzņēmumam, kas atrodas kādā valstī, kurā tiesību akti par datu aizsardzību nenodrošina tādu pašu aizsardzības līmeni, mēs nodrošinām atbilstošus datu aizsardzības pasākumus, paļaujoties uz tādiem likumīgiem līdzekļiem kā privātuma vairoga sertifikācija un/vai līguma standartklauzulas.

Papildinformāciju par pārsūtīšanas mehānismu var saņemt no mūsu datu aizsardzības inspektora (skatiet kontaktinformāciju 2. punktā).

9
CIK ILGI MĒS APSTRĀDĀSIM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs saglabāsim Jūsu Personas datus tikai līdz brīdim, kad būs izpildīti tie iepriekš minētie nolūki, kuros mēs Jūsu Personas datus esam apkopojuši un saņēmuši, un kad būs beigušās tiesību aktos noteiktās prasības šos ierakstus saglabāt, kā plašāk paskaidrots 6.1. punktā.

10
KĀDAS IR JŪSU TIESĪBAS?

 

Ja ir izpildītas noteiktas prasības, Jums ir tiesības:

 • saņemt no mums informāciju, vai mēs apstrādājam Jūsu Personas datus un, ja piemērojams, piekļūt saviem datiem;
 • izlabot savu Personas datu neprecizitātes;
 • izdzēst Personas datus;
 • iebilst pret Personas datu apstrādi;
 • ierobežot Personas datu apstrādi
 • izmantot Personas datu pārvedamību— saņemt Personas datus, ko esat mums nodrošinājis strukturētā, parasti lietotā un mašīnlasāmā formātā, kā arī pārsūtīt tos citam datu pārzinim.

Vairāk par šīm tiesībām varat uzzināt šeit:http://www.dvi.gov.lv/lv/ .Ja vēlaties izmantot savas tiesības, lūdzu, sazinieties ar datu aizsardzības inspektoru (skatiet kontaktinformāciju 2. punktā) vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļas darbiniekiem, zvanot uz tālruņa numuru +371 80008030

Ņemiet vērā, ka, lai pārtrauktu saņemt mūsu sūtītos mārketinga sūtījumus, Jums nav jāsazinās ar mūsu datu aizsardzības inspektoru. Jūs varat atteikties no šādu sūtījumu saņemšanas, atverot Privātuma iestatījumus sadaļā „Mans profils” (ja Jums tāds ir), atsakoties tieši saņemtajos sūtījumos, vai sazinoties ar klientu apkalpošanas nodaļas darbiniekiem, piezvanot uz tālruņa numuru +371 80008030

11
VAI ES VARU ATSAUKT SAVU PIEKRIŠANU PERSONAS DATU APSTRĀDEI?

 

Ja Jūsu piekrišana ir juridiskais pamatojums Jūsu Personas datu apstrādei, Jūs varat atsaukt savu piekrišanu:

 • mārketinga sūtījumiem: nosūtot mums e-pastu uz adresi info@massageriga.com vai zvanot uz +37129876513.
 • sīkfailu lietošanai: izmantojot Sīkfailu lietošanai rīku, kas atrodas mūsu Vietņu apakšā;
 • citiem nolūkiem: nosūtot mums e-pastu uz adresi info@massageriga.com vai zvanot uz +37129876513.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs piekrišanas atsaukšana neietekmē pirms šīs atsaukšanas veiktās apstrādes likumību.

12
VAI ES VARU IESNIEGT SŪDZĪBU DATU AIZSARDZĪBAS IESTĀDĒM?

 

Ja domājat, ka mūsu veiktā Personas datu apstrāde pārkāpj tiesību aktos par datu aizsardzību noteiktās prasības, varat iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei Jūsu mītnes vai darba vietas valstī vai šī Vispārīgās datu aizsardzības regulas iespējamā pārkāpuma izdarīšanas valstī.

13
KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs uzturam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus Jūsu sniegto Personas datu aizsardzībai ar nolūku novērst Jūsu Personas datu nelikumīgu iznīcināšanu, pazaudēšanu, mainīšanu vai nesankcionētu izpaušanu un piekļuvi Jūsu Personas datiem.

14
VAI MĒS VARAM MAINĪT SAVU PRIVĀTUMA POLITIKU?

 

Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo Privātuma politiku, publicējot tās atjauninātu versiju šeit. Mēs iesakām Jums bieži apmeklēt šo sadaļu, lai Jūs vienmēr būtu informēts.

Close Menu