VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA
Relaksējošā masāža tiek izmantota profilakses un ārstēšanas nolūkos, masējot konkrētas ķermeņa zonas ar mehāniskām kustībām.Ir izstrādāta vesela metožu un kustību sistēmu, kas ietver: glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vieglu dauzīšanu un vibrāciju. Katra kustība tiek veikta noteiktā secībā, un tās mērķis ir risināt konkrētas problēmas. Piemērojot katru metodi, notiek iedarbība ne tikai ādas virsmu, bet arī zemādas audiem, kā arī nervu sistēmu, limfas sistēmu un asinsriti. Klasiskā ķermeņa masāža tiek veikta no kakla zonas pāri visai mugurai, vēderam, rokām un kājām.


PROCEDŪRAS APRAKSTS
Relaksējošā ķermeņa masāža tiek veikta ar īpaši paredzētu masāžas eļļu vai krēmu, tā sākas ar berzes kustībām uz muguras. Šajā brīdī āda it kā “pamostas” un iesildās. Tiek noņemtas atmirušās ādas šūnas, aktivizēta centrālā nervu sistēma.
Pēc tam kustības kļūst arvien intensīvākas, it kā ja saspiežot ādu. Šajā laikā iedarbība notiek ne tikai uz virsējiem ādas slāņiem, bet arī uz zemādas audiem kopā ar augšējiem muskuļu un saistaudu slāņiem. Mīcīšana veicina asins un limfas teces pastiprināšanos.
Pēc tam seko ādas, zemādas audu un muskuļu mīcīšanas kustības. Iedarbība notiek ne tikai uz augšējiem muskuļu slāņiem, bet arī dziļākiem slāņiem un pat uz cīpslām. Mīcīšana var uzlabot muskuļu tonusu, izvadot no muskuļaudiem pienskābi un oglekļa dioksīdu.
Nākamās kustības ir līdzīgas vieglai duršanai ar roku apakšējo malu. Sitieni nav spēcīgi, bet intensīvi un nepārtraukti. Tiek ietekmēta nervu sistēma uz viss ķermenis kopumā, lai uzlabotu asins plūsmu masējamās jomās. Šī metode rada muskuļu kontrakcijas.
Nākamais posms – iedarbība uz masējamām zonām ar vibrācijas kustībām. Vibrācijas sasniedz iekšējos orgānus, asinsvadus un nervus. Šajā posmā paplašinās asinsvadi, kā rezultātā samazinās arteriālais asinsspiediens; samazinās sirdsdarbības frekvence. Vibrācijas tehnikas tiek piemērota vēdera dobumam, lai uzlabotu kuņģa un zarnu trakta darbību.
Masāža procedūra tiek pabeigta ar glāstīšanās kustībās, relaksējot un “nomierinot” ķermeni no iepriekšējām, intensīvām kustībām. Glāstu kustības ļauj nostiprināt asinsvadu sieniņas, padarot tās elastīgākas.
Visam kustību kompleksam jābūt ievērotam noteiktā secībā, ņemot vērā problēmu, kura tiek atrisināta ar doto masāžu. Masāžas seansa ilgums var svārstīties no 60-90 minūtēm. 


REZULTĀTS
Pēc relaksējošas ķermeņa masāžas kursa tiek paaugstināts muskuļu tonuss un elastība, tiek uzlabots vispārējais stāvoklis, pazūd sāpju sindromi, uzlabojas ādas stāvoklis, normalizējas gremošanas procesi un kuņģa-zarnu trakta darbība. Organisms iegūst sparu, enerģiju, tiek uzlabots garastāvoklis un pašsajūta. Ir ieteicams kursa ilgums no 10-15 procedūrām 2 reizes nedēļā.
Klasiskā masāža tiek veikta gan visam ķermenim, gan atsevišķām zonām (vēders, mugura, kājas, rokas). 


MASĀŽAS INDIKĀCIJAS
– balsta un kustību orgānu sistēmas slimības;
– nervu, sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmu slimības;
– kuņģa-zarnu trakta slimības;
– dažādas izcelsmes sāpju sindromi;
– toniskie un trofikas traucējumi;
– vielmaiņas traucējumi (tai skaitā aptaukošanās);
– viegli psihiskie traucējumi (neirastēnija, hroniska noguruma sindroms);
– kompleksā ar figūras korekcijas procedūrām. 


KONTRINDIKĀCIJAS
– jebkurš iekaisums akūtā stadijā;
– onkoloģiskās slimības;
– ādas slimības;
– limfātiskās sistēmas slimības;
– hipertermija;
– sirds, nieru, aknu mazspēja dekompensācijas stadijā. 

Masāža ir viens no labākajiem par efektīvākiem pēc pieejamības pasīvās iedarbības veidiem ar ķermeni, kad viss, kas Jums jādara seansa laikā – jāatslābinās un nekā lieka, ja iespējams, pat nedomāt. Mīliet savu ķermeni, rūpējaties par to, un tas pretī dos Jums viegluma sajūtu un pozitīvu noskaņojumu!


CENA: 50 EUR

ILGUMS: 60 min

CENA: 60 EUR

ILGUMS: 90 min

CENA: 70 EUR

ILGUMS: 120 min

Tava masāža Tevi gaida

Close Menu