Katra sieviete ir pelnījusi mīlestību, mīļumu, cieņu un lutināšanu. Tādēļ viņas ir mūsu dievietes un acuraugs jau izsenis. Sieviete ir kā maiga puķe, par kuru ir jārūpējas katru dienu, lai tā mielotu acis un sildītu sirdi katru dienu. 

Lai sievietes spētu lutināt un pacelt vēl augstāk par debesīm, esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu jebkurai sievietei, kura meklē visu, ko vien sirds kāro!

Sieviete Dieviete masāža sevī iekļauj pilna ķermeņa relaksējošo masāžu ar argāna eļļu kopā ar rožlapiņu ēterisko eļļu, kas padarīs ādu īpaši mīkstu, maigu un atjaunos bojāto ādu. Masāžas otrajā pusē notiks limfodrenāžas masāža, kas palīdzēs samazināt kāju tūsku, apkārtmēru, liks minimāli, bet redzami, samazināties celulītam. Masāžas noslēgumā sagaida pēdu, sejas un galvas masāža, kas liks aizmirst par visām rūpēm un ikdienas stresiem. Kā arī izmasējot sejas ādu, mēs atjaunojam ādas saistaudus, samazinās sejas savilktos muskuļus, kas atkal samazina grumbiņu veidošanos un tālāku attīstību. Pēdu masāža jau sen ir pazīstama ar savām dziedējošajām spējām. Pēdās atrodas mūsu nervu centri, kuru izmasējot mēs stimulējam iekšējos orgānus, kas palīdzēs uzlabot to darbību vai to atjaunot. 

Šī masāžu kopa ir izveidota tā, lai jebkura sieviete justos kā īsta Dieviete uz šīs zemes virsmas. 

Pirms un pēc masāžas ir iespēja malkot sauso vai pussaldo sarkanvīnu, vai zāļu tēju.

CENA: 70EUR

ILGUMS: 120 min

Tava masāža Tevi gaida

Close Menu